Ezotoryum - Ezoterik Oditoryum Sitesi Hakkında

Ezotoryum, çevrimiçi eğitim işinizi kolayca yürütmenize yardımcı olacak bir dizi özelliğe sahip bir çevrimiçi kurs pazarıdır. Bu platform, eğitmenler/danışmanların ve öğrencilerin bir araya gelmesine ve bilgi paylaşmasına yardımcı olur.

Misyonumuz, öğrenme yoluyla yaşamları iyileştirmektir. Herkesin herhangi bir yerde eğitim içeriği oluşturmasını ve paylaşmasını (eğitmenler/danışmanların) ve bu eğitim içeriğine öğrenmek için (öğrenciler) erişmesini sağlıyoruz.

Pazaryeri modelimizi, kullanıcılarımıza değerli eğitim içeriği sunmanın en iyi yolu olarak görüyoruz. Platformumuzu ve hizmetlerimizi sizin, bizim, öğrenci ve eğitmen topluluğumuz için güvenli tutacak kurallara ihtiyacımız var.


Eğitmenler veya danışmanlar sınırsız video ders, canlı ders, metin dersi, proje, quiz, dosya vb oluşturabilecek ve öğrenciler eğitim materyallerini kullanabilecek ve beceri düzeylerini artırabileceklerdir.


Ezotoryum LMS, gerçek iş ihtiyaçlarını, kültürel farklılıkları, ileri düzey kullanıcı araştırmalarını temel alarak iş ihtiyaçlarınızı verimli bir şekilde karşılar.


NEDEN Ezotoryum LMS'İ SEÇMELİSİNİZ?


- Çevrimiçi eğitim işletmeleri için kapsamlı çözüm

- Gerçek iş ihtiyaçlarına göre

- Çoklu içerik türleri (Video kursları, Canlı dersler, metin kursları)

- Youtube, Vimeo ve AWS entegrasyonu

- Google takvim entegrasyonu

- Çevrimiçi 1'e 1 danışmanlık desteği

- Tek ve çoklu eğitimler

- Tek ve çoklu danışmanlıklar

- Örgütsel eğitim sistemi

- Abone sistemi

- Dünya çapında çeşitli ödeme ağ geçitleri

- Çevrimdışı ödeme

- Çoklu dil

- Tamamen duyarlı

- Tamamen özelleştirilebilir

- RTL desteği